ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Встанови бонусну картку собі на телефон і отримай миттєвий бонус 50 грн!

Ми повертаємо на ваш бонусний рахунок % від всіх ваших витрат Екстрим-парку «Шалена Білка».

Чим більше Ви користуєтесь послугами Екстрим-парку, тим тим більший бонус ви отримуєте! Окрім участі в постійно діючий програмі лояльності, учасники отримують змогу приймати участь в акціях, розіграшах та спеціальних заходах Екстрим-парку «Шалена Білка», отримувати подарунки на День народження.

Ніяких додаткових програм скачувати не потрібно. Просто встановлюй бонусну картку собі на телефон за допомогою застосунку Google Pay / Apple Wallet, і одразу отримай бонусні 50 грн, які ти зможеш використати при відвідуванні  нашого Екстрим-парку!

Отримати карту лояльності

ШАЛЕНА БIЛКА

Являє собою комплекс активного відпочинку для родини, компанії друзів, колег, для школярів і студентів.

Зацікавленість сучасних дітей комп’ютерними іграми та байдужість до живого спілкування, відсутність інтересу до занять спортом та активних ігор підштовхнули до ідеї створення парку розваг для всієї родини, який би міг стати точкою перетину інтересів поколінь.  За  роки праці наш парк з місця активних розваг перетворився  у  центр сімейного дозвілля, простір для спілкування молоді, улюблене  місце святкування важливих подій.

Ми не зупиняємось на досягнутому. Враховуємо Ваші побажання, постійно розвиваємось, обіцяємо дивувати Вас знову і знову злагодженою роботою та якісним обслуговуванням.

Нам подобається  дарити емоції, бачити посмішки та захват у ваших очах!