ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

ДОГОВIР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

ПРО НАДАННЯ КОМПЛЕКСУ ПОСЛУГ ЕКСТРИМ-ПАРКУ «ШАЛЕНА БІЛКА»

Наявність чеку підтверджує згоду з умовами надання послуг та ознайомлення з технікою безпеки.

 • До проходження маршрутів допускаються Клієнти, що досягли 18 років. Діти та підлітки повинні бути у супро- воді повнолітньої особи, яка відповідає за поведінку дитину у Парку та на маршруті.
 • Оплата за послуги здійснюється до початку проходження маршруту відповідно до діючого прейс-куранта.
 • Кошти можуть бути повернені Клієнтові лише у випадку, якщо користування Парком не представлялося можливим по причинах, що залежать від Парку.
 • Працівник Парку має право відмовити Клієнту в наданні послуг, якщо є сумніви відносно фізичної форми людини (стан здоров’я, алкогольне чи наркотичне сп’яніння).
 • Адміністрація Парку забезпечує надійність обладнання маршрутів, справність екіпірування, проведення обов’язкового інструктажу перед проходженням маршруту.
 • Клієнт повинен бути проінформований про те, що користування Парком може нести небезпеку його життю та здоров’ю, якщо не дотримуватиметься всіх інструкцій працівників Парку, вимог безпеки та інших, вказаних в даних Умовах пунктів. Відповідальність за можливі наслідки полягає на Клієнта. Парк не несе відповідаль- ності за можливий заподіяний збиток Клієнтові (у тому числі здоров’ю та майну), якщо спричинення збитку обумовлене недотриманням Клієнтом вимог даних Умов, та/або недбалістю Клієнта при проходженні мар- шруту.
 • Адміністрація не несе відповідальності за зникнення, пошкодження або знищення одягу та інших речей Клієнта.
 • Клієнт несе матеріальну відповідальність за збереження та цілісність спорядження. Передача спорядження іншій особі заборонена і після проходження маршруту негайно повертається працівникам Парку.
 • Працівник Парку має право відкликати Клієнта з маршруту без матеріальної компенсації в разі:
  – недотримання інструкцій з техніки безпеки;
  – з причини погіршення самопочуття Клієнта.
 • В разі погіршення погодних умов, адміністрація залишає за собою право відкликати Клієнта з маршруту. Вирішення про повернення суми Клієнтові залишається за адміністрацією Парку.

Інструкція з техніки безпеки при проходженні мотузкових маршрутів.

 • Клієнт вибирає маршрут згідно з віком і фізичною формою, станом здоров’я та умінням.
 • Клієнт може приступати до проходження маршрутів лише після отримання інструкцій з техніки безпеки та за умови перевірки одягненого спорядження працівником Парку.
 • Спорядження при проходженні маршруту має бути закріплене до захисного тросу на протязі всього маршруту. Користування незакріпленим спорядженням заборонене і є небезпечним для життя!
 • Забороняється перевертатися до гори ногами при швидкісних спусках та на маршрутах.
 • До проходження трас не допускаються Клієнти у стані сп’яніння, викликаного вживанням алкоголю або наркотичної чи психотропної речовини. Забороняється палити при проходженні маршруту.

АДМІНІСТРАЦІЯ ПАРКУ ГАРАНТУЄ БЕЗПЕКУ НА МАРШРУТІ ТІЛЬКИ ЗА УМОВИ ВИКОНАННЯ ВСІХ ІНСТРУКЦІЙ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ТА УМОВ ДАНОГО ДОГОВОРУ.

ШАЛЕНА БIЛКА

Являє собою комплекс активного відпочинку для родини, компанії друзів, колег, для школярів і студентів.

Зацікавленість сучасних дітей комп’ютерними іграми та байдужість до живого спілкування, відсутність інтересу до занять спортом та активних ігор підштовхнули до ідеї створення парку розваг для всієї родини, який би міг стати точкою перетину інтересів поколінь.  За  роки праці наш парк з місця активних розваг перетворився  у  центр сімейного дозвілля, простір для спілкування молоді, улюблене  місце святкування важливих подій.

Ми не зупиняємось на досягнутому. Враховуємо Ваші побажання, постійно розвиваємось, обіцяємо дивувати Вас знову і знову злагодженою роботою та якісним обслуговуванням.

Нам подобається  дарити емоції, бачити посмішки та захват у ваших очах!