БЕЗПЕКА

БЕЗПЕКА ВІДВІДУВАЧІВ НАШОГО ПАРКУ Є НАШИМ ПРІОРИТЕТОМ

Безпеку надає:

  • Високопрофесійний монтаж парку. Проектування і монтаж спортивного обладнання парку здійснювала компанія «Альпінпарк» та «Rope park», які володіють ліцензією на будівництво, мають успішний досвід запуску і є «батьками» вже безлічі аналогічних розважальних центрів по всій Україні та Європі.
  • Надійне обладнання. Всі атракціони екстрим парку «Шалена Білка» виготовлені з сертифікованих комплектуючих, які відповідають європейським стандартам безпеки. Кожен карабін, канат, платформа або будь-який інший несучий елемент або конструкція мають багаторазовий запас міцності.
  • Щоденна перевірка обладнання. Щодня перед початком роботи проводиться перевірка всього обладнання на придатність і безпеку використання.
  • Досвідчений персонал. Перед придбанням білета адміністратор рекомендує для Вас маршрути згідно з віком, спортивною формою та досвідом проходження трас. Інструктора обов’язково консультують кожного відвідувача «rope parka» перед початком подорожі, з кожним проходять інструктаж з техніки безпеки. Допомагають правильно закріпити страхувальне спорядження, розповідають правила поведінки на кожному етапі, на кожній ділянці шляху. Якщо відвідувач канатного парку зісковзне зі стежки, страхувальне екіпірування попередить падіння і утримає його. Після чого відвідувач зможе продовжити рух далі по маршруту. Інструктор завжди поруч і готовий надати Вам допомогу в проходженні будь-якої ділянки шляху.
  • Безумовне дотримання клієнтом всіх правил та інструкцій техніки безпеки. (Ознайомитись з договором про надання послуг).

В «Шаленій Білці»

задоволення та адреналін завжди під контролем!

ШАЛЕНА БIЛКА

Являє собою комплекс активного відпочинку для родини, компанії друзів, колег, для школярів і студентів.

Зацікавленість сучасних дітей комп’ютерними іграми та байдужість до живого спілкування, відсутність інтересу до занять спортом та активних ігор підштовхнули до ідеї створення парку розваг для всієї родини, який би міг стати точкою перетину інтересів поколінь.  За  роки праці наш парк з місця активних розваг перетворився  у  центр сімейного дозвілля, простір для спілкування молоді, улюблене  місце святкування важливих подій.

Ми не зупиняємось на досягнутому. Враховуємо Ваші побажання, постійно розвиваємось, обіцяємо дивувати Вас знову і знову злагодженою роботою та якісним обслуговуванням.

Нам подобається  дарити емоції, бачити посмішки та захват у ваших очах!