ЛАЗЕРТАГ

ПРОГРАМИ ІГОР ЛАЗЕРТАГ

Вартість

програми

300 грн / люд.

Тривалість

програми

60 хв

Кількість гравців

6-10 осіб

«DEATHMATCH»

Дорослі, підлітки, діти

Кожна команда має завдання про знищення команди супротивника. Старт команд знаходиться на протилежних кінцях поля. У кожного гравця по 2 життя (4 життя, залежить від кількості гравців). Відроджень у гравців немає. Перемагає та команда, якій вдалося повністю знищити загін суперника. Тривалість раунду 5-10 хвилин.

 

Примітка:

  • після віртуальної смерті гравець очікує закінчення раунду в умовленому місці;
  • “мертві” гравці не мають права спілкуватися як зі своєю, так і з ворожої командою

«Захоплення та утримання контрольної точки»

Дорослі, підлітки, діти

Основною  метою кожної  команди  є захоплення та утримання контрольної точки. Захоплення здійснюється  шляхом  пострілу в датчик пристрою (контрольної точки), після чого датчик оповіщає о захопленні  коляром захопившої команди.  Контрольна точка має максимальний час утримання – це загальний час, протягом якого одній команді необхідно контролювати точку, щоб вона повністю перейшла під їх контроль (в цьому випадку точка починає блимати і видавати характерні звуки). Перемагає команда, яка захопила за час гри контрольну точку.

 

Примітка: Кожен гравець має в своєму розпорядженні 2 життя і необмежену кількість відроджень. Тривалість раунду 8-15 хвилин.

«СНАЙПЕР»

Дорослі, підлітки, діти

Команди стартують на протилежних кінцях лазертаг арени.  Основною задачею команди є знищення команди супротивника.  Рекомендовано дбайливо ставитися до життів та патронів.

 

Примітка : Кожен гравець має у своєму розпорядженні  1 життя. Відродження не можливе!  Термін раунду 5-10 хвилин.

«Хижак»

Підлітки, діти

Гравці діляться за принципом один (хижак) проти всіх. Хижак ховається. Команда повинна знайти та знищити хижака. Хижак повинен знайти та знищити гравців. Тривалість раунду – 5-10 хвилин.

 

Примітка:

  • хижак має в своєму розпорядженні 6 життів та 2-х кратний урон.
  • гравці мають у своєму розпорядженні 2 життя.

«ВБИВСТВО КАПІТАНА»

Підлітки, діти

Гра проходить як місія  “TEAM DEATHMATCH” , але кожна команда має свого капітана. Мета команди – знищити капітана команди супротивника. Отримує перемогу команда, яка першою змогла знищити капітана іншої команди.

 

Примітка: Капітани команд маєть по 4 життя та 2-й урон. Інщі гравці мають по 2 життя.

«ГОЛОДНІ ІГРИ»

Дорослі, підлітки, діти

В цій грі кожен гравець грає сам за себе. Метою гри є збереження свого життя та знищення всіх інших гравців. Отримує перемогу той гравець,  хто залишається останнім на майданчику.

 

Примітка : Кожний гравець у своєму розпорядженні має по 2 (4) життя. Тривалість раунду – 8 хвилин.

ШАЛЕНА БIЛКА

Являє собою комплекс активного відпочинку для родини, компанії друзів, колег, для школярів і студентів.

Зацікавленість сучасних дітей комп’ютерними іграми та байдужість до живого спілкування, відсутність інтересу до занять спортом та активних ігор підштовхнули до ідеї створення парку розваг для всієї родини, який би міг стати точкою перетину інтересів поколінь.  За  роки праці наш парк з місця активних розваг перетворився  у  центр сімейного дозвілля, простір для спілкування молоді, улюблене  місце святкування важливих подій.

Ми не зупиняємось на досягнутому. Враховуємо Ваші побажання, постійно розвиваємось, обіцяємо дивувати Вас знову і знову злагодженою роботою та якісним обслуговуванням.

Нам подобається  дарити емоції, бачити посмішки та захват у ваших очах!